MSI Creator Z16 HX Studio Z16HX STUDIO B13VFTO-053 Intel® Core™ i7 i7-13700H Laptop 40,6 cm (16″) Touchscreen Quad HD+ 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grijs
MSI Creator Z16 HX Studio Z16HX STUDIO B13VFTO-053, Intel® Core™ i7, 40,6 cm (16″), 2560 x 1600 Pixels, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Pro
3 op voorraad
€4.371,00
3 op voorraad
Beschrijving
MSI Creator Z16 HX Studio Z16HX STUDIO B13VFTO-053. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-13700H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: Quad HD+, Resolutie: 2560 x 1600 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 2 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13700H |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Chipset moederbord | Intel HM770 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Intel® Flex Memory Access | Ja |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Batterijcapaciteit | 90 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 280 W |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 2,35 kg |
| Diepte | 256 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Lunar Gray |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| HD type | Quad HD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processor cache | 24 MB |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 2 TB |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| NVMe | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Camera voorzijde | Ja |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Breedte | 359 mm |
| Hoogte | 18,4 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.