Monitor ViewSonic VG2240 Zwart FHD 22″
Deze ViewSonic monitor is klaar om uw werkruimte te transformeren in een kristalhelder creatief canvas. Het 22-inch Full HD-scherm levert verbluffende beelden en scherpe details, terwijl aansluitingen zoals HDMI, DisplayPort en VGA zorgen voor compatibiliteit met al uw apparaten. De energiezuinigheid van E-klasse houdt de kosten laag en de geïntegreerde luidsprekers van 2 W bieden een fatsoenlijk geluid voor af en toe een YouTube-video. Of u nu foto’s bewerkt, spreadsheets doorwerkt of gewoon uw favoriete programma’s streamt, het levendige beeldscherm en de veelzijdige aansluitmogelijkheden van deze monitor tillen uw kijkervaring naar een hoger niveau. Dus ga je gang-aansluiten, inschakelen en dompel jezelf onder in het ViewSonic verschil.
42 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €194,00.€169,00Huidige prijs is: €169,00.
42 op voorraad
Beschrijving
Monitor ViewSonic VG2240 Zwart FHD 22″
- Scherm: 22″
- Diagonaal van het scherm (cm): 55,9 cm
- Soort: Monitor
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Kleur: Zwart
- Verbindingen:
- HDMI
- VGA
- DisplayPort
- Energieklasse: E
- Geluid: 2 x 2 W
- Resolutie: FHD
| Beeldschermdiagonaal | 55,9 cm (22") |
|---|---|
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Type verpakking | Doos |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 103 procent |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Responstijd | 5 ms |
| Hoogte (zonder voet ) | 29,4 mm |
| Touchscreen | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Breedte verpakking | 556 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Hoogte verpakking | 379 mm |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Breedte ( zonder voet ) | 501 mm |
| In hoogte verstelbaar | 13 cm, Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Certificering | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star, EPEAT, CEC, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, TCO 9.0, EAC, UkrSEPRO, UKCA |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI versie | 1.4 |
| Horizontaal draaibaar | 0 – 120° |
| Audio-ingangen | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Markt positionering | Kantoor |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| AMD FreeSync | Nee |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 75 Hz |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Pixel pitch | 0,249 x 0,241 mm |
| Audio-uitgang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroomverbruik (typisch) | 17,18 W |
| Display technologie | LED |
| Compatibiliteit | Windows 10/11, macOS |
| Gewicht (zonder voet) | 28 kg |
| HD type | Full HD |
| Vermogensverbruik (max) | 18,89 W |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bereik kantelhoek | -5 – 40° |
| Draaibaar | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Snelstartgids | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Diepte ( zonder voet ) | 51 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,2 kg |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.