Monitor Philips 242V8LA/00 23,8″ LED VA LCD Flicker free 75 Hz 50-60 Hz
Deze budgetbewuste IPS-monitor geeft u een heldere 1920 x 1080 HD-resolutie voor een onberispelijke kijkervaring. Het 60,5 cm breedbeeldscherm met LED-achtergrondverlichting produceert een verbluffende helderheid van 250 cd/m2 en een contrastverhouding van 1, terwijl het vermoeidheid van de ogen vermindert met flikkervrije technologie. De verversingssnelheid van 75 Hz en de responstijd van 4 ms zorgen voor soepel scrollen, browsen en gamen, ideaal voor algemeen productiviteitsgebruik of gamen. Dankzij de compatibiliteit met vesa-montage en kantelverstelling is het eenvoudig om een comfortabele kijkpositie te vinden. Meerdere invoeropties zoals HDMI, DisplayPort en VGA zorgen voor connectiviteit met de meeste apparaten. Over het geheel genomen biedt deze monitor een geweldige beeldkwaliteit, meerdere aansluitmogelijkheden en ergonomische functies voor een aantrekkelijke prijs. SEO []
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €159,00.€129,00Huidige prijs is: €129,00.
10 op voorraad
Beschrijving
Monitor Philips 242V8LA/00 23,8″ LED VA LCD Flicker free 75 Hz 50-60 Hz
- Aanraakscherm: Nee
- Soort:
- Gaming
- Monitor
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Poorten: 1
- Scherm: 23,8″
- Pixel Dichtheid (dpi): 93 dpi
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 60,5 cm
- 61 cm
- Eigenschappen:
- Plat scherm
- LED-indicator
- Aanpasbaar
- Met houder
- Plug & Play
- Ingebouwde luidsprekers
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Technologie:
- LED
- VA
- LCD
- Flicker free
- Kleur: Zwart
- Responstijd: 4 ms
- Compatibel:
- VESA
- VESA 100 x 100 mm
- Inclusief:
- Gebruikershandleiding
- Koptelefoon output
- Gecertificeerd:
- RoHS
- ENERGY STAR
- ENERGY STAR-certificering
- Frequentie:
- 50-60 Hz
- 75 Hz
- Helderheid:
- 250 cd/m2
- 250 ANSI
- Energieklasse: E
- Resolutie: Full HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Verbindingen:
- HDMI
- VGA D-sub
- DisplayPort x 1
- VGA
- DisplayPort
- Spanning:
- 240 V
- 100 – 240 V
- Contrastverhouding: 3000:1
- Afwerking: Mat
- Vermogen: 4 W
- Bevat niet: Kwik
- Milieuvriendelijke verpakking: 100% recyclebaar
- Hoek: 178º
- Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 20 % – 80 %
- Connectoren: Kensington
- Neiging: -5º / 20º
- Bevat: Gebruikershandleiding
- Montage: VESA
- Aanbevolen gebruik: Thuis
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 43,5 kg |
| EasyRead-modus | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Officiële goedkeuringen | UKRAINIAN; CB; TUV Ergo; TUV/GS; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Soort paneel | VA |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Waasniveau | 25 procent |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| sRGB | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS, ENERGY STAR |
| Diepte verpakking | 121 mm |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gewicht (met standaard) | 3 kg |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UKRAINIAN, CB, TUV Ergo, TUV/GS, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark |
| Plug and play | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Diepte ( zonder voet ) | 51 mm |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Gewicht (zonder voet) | 26,1 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| DDC/CI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,3 W |
| Knippervrije technologie | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Markt positionering | Thuis |
| DVI-poort | Nee |
| Antireflectiescherm | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 415 mm |
| LowBlue-modus | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Breedte verpakking | 608 mm |
| Meegeleverde kabels | HDMI, AC |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Breedte ( zonder voet ) | 540 mm |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Backlight type | W-LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| HD type | Full HD |
| Display technologie | LED |
| Beeldverbetering | SmartImage |
| Responstijd | 4 ms |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoogte (zonder voet ) | 322 mm |
| Merk |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.