Monitor MSI MP161 E2 Full HD 15,6″
Met dit 15,6″ draagbare beeldscherm kunt u uw werkruimte overal mee naartoe nemen. MSI’s MP161 E2 monitor biedt een verbluffende Full HD 1920 x 1080 resolutie in een slank IPS LED-paneel met levendige kleurweergave. Met dubbele USB-C-poorten voor het aansluiten van moderne apparaten, plus HDMI- en USB-ingangen, kun je naadloos multitasken op meerdere schermen. Dankzij de ingebouwde luidsprekers kun je zonder koptelefoon genieten van multimedia. Een responstijd van 4 ms zorgt ook voor vloeiende beelden bij casual gaming. Een verstelbare standaard houdt het breedbeeld 16:9 scherm ergonomisch geplaatst, terwijl de helderheid van 250 cd/m2 zorgt voor helderheid, zelfs in goed verlichte ruimtes. Of u nu content maakt, cijfers kraakt of shows kijkt, deze compacte monitor biedt onderweg een prachtig heldere kijkervaring.
63 op voorraad
€137,00
63 op voorraad
Beschrijving
Monitor MSI MP161 E2 Full HD 15,6″
- Soort: Monitor
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 38,1 cm
- 39,6 cm
- Scherm:
- 15″
- 15,6″
- Technologie:
- LED
- IPS
- Kleur: Zwart
- Eigenschappen:
- Met houder
- Verstelbare helling
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- USB-C x 2
- Aspectverhouding: 16:9
- Resolutie: Full HD
- Energieklasse: C
- Helderheid: 250 ANSI
- AC invoer frequentie: 50-60 Hz
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief: Koptelefoon output
- Frequentie: 60 Hz
- Connectoren: Kensington
- Hoek: 170º
- AC invoer voltage: 110 – 240 V
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Responstijd: 4 ms
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 42,5 × 5,5 × 29 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 600:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Type product | Draagbare monitor |
| VESA-montage | Nee |
| Bereik kantelhoek | 0 – 180° |
| Diepte | 178 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Diepte verpakking | 301 mm |
| Gewicht verpakking | 16 kg |
| Display technologie | LED |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 262000 kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek, verticaal | 170° |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| HDMI versie | 2.0b |
| Kleur van het product | Zwart |
| kantel aanpassingen | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Breedte | 362,3 mm |
| Hoogte | 232,9 mm |
| Breedte verpakking | 430 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Merk |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.