Monitor HP Series 3 Pro
Breng je games, films en foto’s kristalhelder tot leven op deze 23,8″ HP Series 3 Pro monitor. Het Full HD IPS-paneel produceert levendige kleuren en scherpe beelden met een resolutie van 1920 x 1080, terwijl de snelle responstijd van 5 ms en de vernieuwingsfrequentie van 100 Hz zorgen voor vloeiende bewegingen – geen wazige gameplay of haperige video’s meer. Aansluiten is een fluitje van een cent dankzij de HDMI- en DisplayPort-ingangen voor het aansluiten van je pc, laptop, gameconsole of streamingapparaat. En de compatibiliteit met VESA-montage en de compacte voetafdruk van 10 x 10 cm maken van deze slanke zwarte monitor een ruimtebesparende all-star die op elk bureau past. Het beste is nog dat het energiezuinige klasse D-ontwerp minder stroom verbruikt terwijl je speelt, eet of werkt, zodat je elektriciteitsrekening (en de impact op het milieu) binnen de perken blijven. Verbeter je visuele ervaring met de Series 3 Pro.
219 op voorraad
€186,00
219 op voorraad
Beschrijving
Monitor HP Series 3 Pro
- Soort: Monitor
- Aspectverhouding: 16:9
- Poorten: 1
- Technologie:
- IPS
- LED
- Aanraakscherm: Nee
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm): 60,5 cm
- Kleur: Zwart
- Responstijd: 5 ms
- VESA: 10 x 10 cm
- Helderheid: 250 cd/m2
- Spanning: 100-240 V
- Scherm: 23,8″
- Energieklasse: D
- Resolutie: Full HD
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- HDMI 1.4
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Frequentie:
- 100 Hz
- 50 – 60 Hz
| Gewicht | 5,26 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 59 × 39 × 12 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Vermogensverbruik (max) | 30 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 3,77 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 5,14 mm |
| Breedte verpakking | 595 mm |
| Hoogte verpakking | 391 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Hoogte | 323,6 mm |
| Diepte | 51,4 mm |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | Edge LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,28 x 0,28 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 538,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323,6 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 5,86 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 37,7 kg |
| Breedte | 538,9 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, C-TICK, CB, CCC, CE, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), PSE, RCM, VCCI, cTUVus |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122621200 |
| Merk |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.