Monitor HP 6N4D0AA#ABB 23,8″ IPS LCD Flicker free 75 Hz 50-60 Hz
Deze veelzijdige 23,8 inch monitor van HP levert een indrukwekkend Full HD-scherm met meerdere aansluitmogelijkheden voor maximale flexibiliteit. Dankzij de brede kijkhoeken blijft het scherm helder en scherp vanuit elke positie, terwijl de flikkervrije technologie de ogen minder belast. Dankzij de verstelbare voet van de monitor kun je de perfecte positie vinden voor elke taak en de verschillende poorten, waaronder HDMI, DisplayPort en USB, zorgen voor compatibiliteit met een reeks apparaten. De monitor is gericht op zowel zakelijke als professionele gebruikers en is voorzien van technologieën zoals VESA-montage en Energy Star-certificering voor betrouwbaarheid en efficiëntie.
51 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €306,00.€289,00Huidige prijs is: €289,00.
51 op voorraad
Beschrijving
Monitor HP 6N4D0AA#ABB 23,8″ IPS LCD Flicker free 75 Hz 50-60 Hz
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- DisplayPort
- Ethernet LAN
- USB 3.2
- HDMI 1.4
- DisplayPort x 2
- USB A x 3
- Resolutie: Full HD
- Kleur:
- Zilverkleurig
- Zwart/Zilverkleurig
- sRGB
- Scherm: 23,8″
- Frequentie:
- 75 Hz
- 50-60 Hz
- Helderheid:
- 250 cd/m2
- 250 ANSI
- Spanning:
- 100-240 V
- 100 – 240 V
- Compatibel: VESA 100 x 100 mm
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Soort:
- Monitor
- As
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 60,5 cm
- 61 cm
- Land/regio van fabricage: China
- Eigenschappen:
- Verstelbaar
- Draaiend
- Verwijderbaar
- Plat scherm
- Aspectverhouding: 16:9
- Contrastverhouding: 1000:1
- Voedingsbron: USB
- Verbinding: DisplayPort 1.2
- Neiging: -90 / 90°
- Technologie:
- IPS
- LCD
- Flicker free
- Energieverbruik: 160 kWh
- Aanraakscherm: Nee
- Hoek: 178º
- Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 20 % – 80 %
- Niet inbegrepen: AMD FreeSync
- Montage: VESA
- Gecertificeerd: ENERGY STAR-certificering
- Aanbevolen gebruik:
- Bedrijven en handel
- Professioneel
- Draai: -45º / 45°
- Pixel Dichtheid (dpi): 93 dpi
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Knippervrije technologie | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Gewicht | 6 kg |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 75 Hz |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| In hoogte verstelbaar | 15 cm, Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Hoogte (zonder voet ) | 322,6 mm |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 235 W |
| Vermogensverbruik (max) | 160 W |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Hoogte verpakking | 400 mm |
| Land van herkomst | |
| HDMI | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| AMD FreeSync | Nee |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Ethernet LAN | Ja |
| Responstijd | 5 ms |
| Scharnier | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| HP-segment | Bedrijf |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Gewicht (met standaard) | 6 kg |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| HD type | Full HD |
| Breedte verpakking | 621 mm |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Display technologie | LCD |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Backlight type | Edge LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Merk |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.