Monitor HP 40Z32AA#ABB 23.8″ FHD LED IPS 23,8″ IPS Flicker free 75 Hz 50 – 75 Hz 50-60 Hz
Deze HP monitor straalt van schittering. Het 23. “Full HD IPS-paneel levert verbluffende helderheid vanuit elke hoek dankzij de brede 178° kijkhoek en haarscherpe 1920 x 1080 resolutie. Het slanke zilver/zwarte ontwerp kan -45°/+ 45° draaien en kantelen voor optimale ergonomie. Bovendien verminderen de flikkervrije en 75Hz verversingssnelheid de vermoeidheid van de ogen, zodat je urenlang comfortabel kunt werken. Dankzij de HDMI-, DisplayPort- en USB-aansluitingen past hij naadloos in elke werkruimte. Of u nu foto’s bewerkt, spreadsheets beheert of films streamt, deze monitor levert de goederen met levendige kleuren, scherpe beelden en een stijlvol ontwerp dat in elke omgeving past.
142 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €519,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00.
142 op voorraad
Beschrijving
Monitor HP 40Z32AA#ABB 23.8″ FHD LED IPS 23,8″ IPS Flicker free 75 Hz 50 – 75 Hz 50-60 Hz
- Resolutie: Full HD
- Kleur:
- Zilverkleurig
- Zwart/Zilverkleurig
- sRGB
- Scherm: 23,8″
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Pixel Dichtheid (dpi): 93 dpi
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 60,5 cm
- 61 cm
- Eigenschappen:
- Plat scherm
- Verstelbaar
- Draaiend
- Aanpasbaar
- Verwijderbaar
- Ingebouwde luidsprekers
- Aanbevolen gebruik:
- Professioneel
- Bedrijven en handel
- Verbindingen:
- DisplayPort 1.2
- HDMI
- USB
- DisplayPort x 2
- Jack 3.5 mm
- HDCP
- HDMI 1.4
- USB A x 4
- Soort: As
- Land/regio van fabricage: China
- Aspectverhouding: 16:9
- Energieklasse: F
- Contrastverhouding: 1000:1
- Poorten:
- Audio-input
- Audio-uitgang
- Frequentie:
- 75 Hz
- 50 – 75 Hz
- 50-60 Hz
- Neiging: -90 / 90°
- Technologie:
- IPS
- Flicker free
- Spanning: 100 – 240 V
- Helderheid: 300 lm ANSI
- Hoek: 178º
- Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 20 % – 80 %
- Montage: VESA
- Gecertificeerd: ENERGY STAR-certificering
- Compatibel: VESA 100 x 100 mm
- Draai: -45º / 45°
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Hoogte verpakking | 530,7 mm |
| Hoogte | 355,6 mm |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Diepte | 47 mm |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Responstijd | 5 ms |
| Draaibaar | Ja |
| Backlight type | Edge LED |
| Audio-uitgang | Ja |
| Breedte verpakking | 539,4 mm |
| HD type | Full HD |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,39 kg |
| Land van herkomst | |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| Scharnier | Ja |
| HDCP | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Stroomverbruik (typisch) | 37 W |
| Vermogensverbruik (max) | 150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Afneembare standaard | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 15 cm, Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| HP-segment | Bedrijf |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Audio-ingangen | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Soort voeding | Intern |
| Megapixels | 5 MP |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 35,6 mm |
| Touchscreen | Nee |
| Gewicht verpakking | 10,3 kg |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Gewicht | 7,39 kg |
| Breedte | 539,4 mm |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Ingebouwde camera | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Diepte verpakking | 216 mm |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.