Miele Boost CX1 125 Edition 1 l Cilinderstofzuiger Droog 890 W Zakloos
Miele Boost CX1 125 Edition, 890 W, Cilinderstofzuiger, Droog, Zakloos, 1 l, Air-clean
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€378,00
1 op voorraad
Beschrijving
Miele Boost CX1 125 Edition. Maximaal ingangsvermogen: 890 W. Soort: Cilinderstofzuiger, Soort reiniging: Droog, Stofzuigercontainer type: Zakloos, Stof capaciteit: 1 l. Stofzuiger luchtfiltering: Air-clean, Geluidsniveau: 78 dB. Kleur van het product: Zwart
| Maximaal ingangsvermogen | 890 W |
|---|---|
| Soort | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuigercontainer type | Zakloos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stofzuiger luchtfiltering | Air-clean |
| Reinigt ondergronden | Tapijt, Harde vloer |
| Actieradius | 10 m |
| Breedte | 400 mm |
| Gewicht | 78 kg |
| Aantal vermogenniveau's | 4 |
| Soort reiniging | Droog |
| Stof capaciteit | 1 l |
| Soort buis | Telescopisch |
| Correct gebruik | Thuis |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Snoerlengte | 6,5 m |
| Hoogte | 280 mm |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.