MEDION T80 Intel® Core™ i7 i7-12650H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Mini PC Zwart, Grijs
MEDION T80, Intel® Core™ i7, i7-12650H, 16 GB, DDR4-SDRAM, 512 GB, SSD
50 op voorraad
€620,00
50 op voorraad
Beschrijving
MEDION T80. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-12650H. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Wifi. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 3,4 kg. Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
|---|---|
| Processormodel | i7-12650H |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Type behuizing | Mini PC |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Diepte | 302 mm |
| Gewicht | 34 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i7 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Type product | Mini PC |
| Breedte | 97 mm |
| Hoogte | 277 mm |
| Inclusief muis | Ja |
| Inclusief monitor | Nee |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.