Magnetron Samsung MG23T5018CW Wit 800 W 23 L
Geen enkel aanrecht is compleet zonder dit microwonder. De MG23T5018CW magnetron van Samsung heeft een krachtige capaciteit van 800 watt in een compact, aanrechtvriendelijk ontwerp. Het ruime interieur van 23 liter bevat een roterend glazen draaiplateau dat het voedsel letterlijk laat dansen op gelijkmatige verhitting door de hypermoderne magnetron van de magnetron. Of je nu vlees ontdooit of restjes klaarmaakt, deze micro-multitasker doet het allemaal met één druk op de knop van het slanke LED-scherm. Maar de echte topper? De ingebouwde grillfunctie voor het knapperig maken van panini’s en versgebakken snacks. Veiligheid voorop: een kinderslot voorkomt dat nieuwsgierige handen te handtastelijk worden. Met slimme functies zoals deze, plus een deur aan de linkerkant voor gemakkelijke toegang, heeft je aanrecht zich nog nooit zo compleet gevoeld. Het is tijd om uw magnetronspel naar een hoger niveau te tillen.
36 op voorraad
€214,00
36 op voorraad
Beschrijving
Magnetron Samsung MG23T5018CW Wit 800 W 23 L
- Kleur: Wit
- Eigenschappen:
- Kinderslot
- Ontdooifunctie
- Ingebouwd display
- Touch bediening
- Opening aan de linkerkant
- 6 niveaus
- Beeldscherm type: LED
- Ontwerp: Opbouwwastafel
- Vermogensniveaus: 6
- Voedingsbron: lichtnet
- Functies:
- Grill
- Horloge
- Grill:
- Ja
- 1100 W
- Technologie: LED
- Vermogen:
- 800 W
- 23 L
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Soort installatie:
- Integreerbaar
- Vrije installatie
- Roterende Plaat: Ja
- Frequentie: 50 Hz
- Inclusief:
- Ovenschaal
- Gebruikershandleiding
- Horloge
- Soort bediening: Tactiel
- Breekbaar product: Ja
- AC invoer voltage: 230 V
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 48 × 38 cm |
| Type product | Grill-magnetron |
| Inhoud (binnenkant) | 23 l |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Soort klok | Elektronisch |
| Afneembaar grillrek | Ja |
| Grill | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 489 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Gewicht verpakking | 14,3 kg |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Soort bediening | Touch |
| Vermogen grill | 1100 W |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 28,8 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 381 mm |
| Crisper-bakplaat inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.