Logitech Slim Folio QWERTZ Duits Bluetooth Grafiet
Logitech Slim Folio, QWERTZ, Duits, 1,7 cm, 1,5 mm, Apple, iPad Pro 11″ (1st gen)(A1980, A2013, A1934, A1979)
20 op voorraad
€155,00
20 op voorraad
Beschrijving
Logitech Slim Folio. Toetsenbordindeling: QWERTZ, Taal toetsenbord: Duits, Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten): 1,7 cm. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro 11″ (1st gen)(A1980, A2013, A1934, A1979), Kleur van het product: Grafiet. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth. Stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Capaciteit van de accu/batterij: 220 mAh. Ondersteunde mobiele besturingssystemen: iOS
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Backlight | Nee |
| Materiaal behuizing | Stof/Weefsel, Kunststof |
| Pen houder | Ja |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijcapaciteit | 0,675 Wh |
| Diepte | 215 mm |
| Gewicht | 495 g |
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 760 g |
| Ondersteunde talen | Duits |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Afstand tussen toetsen | 1,5 mm |
| Compatibiliteit | iPad Pro 11" (1st gen)(A1980, A2013, A1934, A1979) |
| Afdekzeil | Ja |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur batterij | 3 jaar |
| Breedte | 256,9 mm |
| Hoogte | 184,9 mm |
| Breedte verpakking | 31 mm |
| Hoogte verpakking | 267 mm |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Type stroombron | Batterij/Accu |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.