LG UHD 65UT91006LA.AEU tv 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
De LG UHD 65UT91006LA.AEU herdefinieert home entertainment met een meeslepende 4K ervaring. Dit 65-inch 3840 x 2160 pixels LED-scherm trakteert je ogen op ultra-scherpe helderheid die films, shows en games levendig tot leven brengt. Duik in de filmische HDR-beeldkwaliteit die verborgen details en rijke, levensechte kleuren onthult. Met ingebouwde Wi-Fi en webbrowsing is slim streamen nog nooit zo eenvoudig geweest. Het gestroomlijnde zwarte ontwerp, compleet met een beeldverhouding van 16:9 en een gewicht van 6 kg, geeft elke kamer een modern tintje. Bevestig hem aan de muur met behulp van het VESA-patroon of laat hem vrij staan. Sluit al je favoriete apparaten aan via 3 HDMI- en 2 USB-poorten. Zwart heeft er nog nooit zo goed uitgezien.
75 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.054,00.€753,00Huidige prijs is: €753,00.
75 op voorraad
Beschrijving
LG UHD 65UT91006LA.AEU. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| LED backlight | Ja |
| Smart TV | Ja |
| Operating systeem versie | 24 |
| Smart modes | Bioscoop, Darkroom, Filmmaker, Spel, Sporten, Standaard, Helder |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Geluidsmodi | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Surround |
| TV-geluidsmodus delen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Dashboard, HGiG |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1456 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 840 mm |
| Breedte van de standaard | 34 cm |
| Breedte verpakking | 1600 mm |
| Hoogte verpakking | 970 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | MR24 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| Inclusief besturingssysteem | webOS |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Digital |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Stand kleur | Zwart |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| LG-technologieën (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Filmmaker Mode™, LG Channels, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, α5 AI Processor 4K Gen7 |
| Gewicht (met standaard) | 27,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 29,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 23,6 kg |
| Diepte van de standaard | 28,5 cm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 34,7 kg |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.