LG SN4.DEUSLLK soundbar luidspreker Zilver 2.1 kanalen 300 W
LG SN4.DEUSLLK, 2.1 kanalen, 300 W, DTS Digital Surround, DTS Virtual:X, Dolby Digital, 300 W, 100 W, Draadloos
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €181,00.€179,00Huidige prijs is: €179,00.
Uitverkocht
Beschrijving
LG SN4.DEUSLLK. Audio-uitgangskanalen: 2.1 kanalen, Gemiddeld vermogen: 300 W, Ingebouwde audio decoders: DTS Digital Surround, DTS Virtual:X, Dolby Digital. Soundbar speaker RMS vermogen: 100 W. Subwoofer-connectiviteit: Draadloos, Gemiddeld vermogen subwoofer: 220 W. Kleur van het product: Zilver, Ondersteund audioformaat: AAC, AAC+, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV, WMA, Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
|---|---|
| Ingebouwde audio decoders | DTS Digital Surround, DTS Virtual:X, Dolby Digital |
| Meegeleverde subwoofer | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AAC+, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| HDMI in | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Diepte | 890 mm |
| Soundbar gewicht | 2,1 kg |
| Diepte van de subwoofer | 17,1 cm |
| Gewicht subwoofer | 5,3 kg |
| Diepte verpakking | 416 mm |
| Gewicht verpakking | 9,38 kg |
| Gemiddeld vermogen | 300 W |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Subwoofer-connectiviteit | Draadloos |
| Kleur van het product | Zilver |
| FM-radio | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| USB-aansluiting | Ja |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte van de subwoofer | 26,1 cm |
| Hoogte van de subwoofer | 39 cm |
| Breedte verpakking | 984 mm |
| Hoogte verpakking | 217 mm |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.