LG GSLC41PYPE amerikaanse koelkast Vrijstaand 641 l E Zilver
LG GSLC41PYPE, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Zilver, 2 deur(en), LED, Binnenin
5 op voorraad
€1.178,00
5 op voorraad
Beschrijving
LG GSLC41PYPE. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Zilver. Totale nettocapaciteit: 641 l, Klimaatklasse: T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 420 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 221 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 12 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 348 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Type watervoorziening | Watertank |
| IJsblokjesautomaat | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal compressors koelkast | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal deuren vriezer | 1 |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 348 kWu |
| Diepte | 735 mm |
| Gewicht | 105 kg |
| Diepte verpakking | 770 mm |
| Gewicht verpakking | 11,5 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 641 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Capaciteit watertank | 4,3 l |
| Vakantie functie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 420 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 221 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Aantal compressors vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 913 mm |
| Hoogte | 1790 mm |
| Breedte verpakking | 972 mm |
| Hoogte verpakking | 1891 mm |
| Elektronische regeling | Ja |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.