LG GSBC40PYPE amerikaanse koelkast Vrijstaand 664 l E Zilver
LG GSBC40PYPE, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Zilver, 2 deur(en), Prime Silver, Touch
19 op voorraad
€1.040,00
19 op voorraad
Beschrijving
LG GSBC40PYPE. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Zilver. Totale nettocapaciteit: 664 l, Klimaatklasse: T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 423 l, Koelkast temperatuurbereik: 1 – 7 °C, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 241 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 12 kg/24u. Snoerlengte: 1,9 m
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur-in-deur functie | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Gehard glas/Plastic |
| Type afwerking plank | Wit frame |
| Aantal compressoren | 1 |
| Deurscharnieren | Links/rechts |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Vlamvertragende achterkant | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 664 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| IJsblokjesautomaat | Nee |
| Luchtfilter | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 423 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Geen Vorst+ (koelkast) | Nee |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | |
| Flessehouder in deur | Nee |
| Blikjesrek | Nee |
| Koelkast temperatuurbereik | 1 – 7 °C |
| HarvestFresh-technologie | Nee |
| Fullfresh+ technologie | Nee |
| Snelle koelfunctie | Ja |
| Vak met meerdere zones | Nee |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 241 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Geen Vorst+ (vriezer) | Nee |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Vriezer aantal groentelades | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Nee |
| Aantal deuren vriezer | 1 |
| Converteerbaar compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Auto-afsluit systeem | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Aanduiding hoge temperatuur | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Webbrowser | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 913 mm |
| Hoogte | 1790 mm |
| Diepte zonder handvat | 73,5 cm |
| Breedte verpakking | 972 mm |
| Hoogte verpakking | 1891 mm |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| No Frost system | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Controle positie | Intern |
| Ingebouwde vriezer | Ja |
| LED-indicatoren | Temperatuur |
| Afmetingen (B x D x H) | 913 x 735 x 1790 mm |
| Zuivelvak | Nee |
| Totale hoogte | 179 cm |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 16 – 43 °C |
| Producten per palletlaag | 1 stuk(s) |
| Dubbel koelsysteem | Nee |
| CoolSelect Zone | Nee |
| Elektronische regeling | Ja |
| Z-richting | Nee |
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Kleurnaam | Prime Silver |
| Kinderslot | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Koelend medium | R600a |
| Verstelbare plateaus | Nee |
| Chroomdraad wijnrek | Nee |
| Diepte teller | Nee |
| Type deurpakking | Inschuifbare pakking |
| Type deurscharnier | Vast scharnier |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Type watervoorziening | Niet ondersteund |
| IJs-crusher | Nee |
| Anti-geurfilter | Nee |
| Driedubbel koelsysteem | Nee |
| Ionisator | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Telescopische lade | Nee |
| Eierenrekje | Nee |
| Flessenrek | Nee |
| Blikjeslade | Nee |
| Anti - bacteriële coating | Nee |
| Blauw licht-technologie | Nee |
| Antibacteriële afdichting | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Aantal compressors koelkast | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 2 |
| Vriezer temperatuur (min) | -23 °C |
| Aantal compressors vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Dranken deur | Nee |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Ontdooi water tap | Nee |
| Snoerlengte | 1,9 m |
| Wifi | Nee |
| Jaarlijks energieverbruik | 352 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 13 A |
| Diepte | 735 mm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Breedte met de deur open | 163,5 cm |
| Verpakkingsvolume | 1409476 cm³ |
| Diepte verpakking | 770 mm |
| Gewicht verpakking | 110,7 kg |
| PSTI-gecertificeerd | Nee |
| Ontdooifunctie | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Ingebouwde functie | Nee |
| Deur openingshoek | 140° |
| Antibacteriële functie | Nee |
| Totale capaciteit | 664 l |
| Bruto gewicht | 110,7 kg |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Modeljaar | 2024 |
| Goederencode | 8418102099 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1 stuk(s) |
| Aantal verstelbare schappen | |
| SuperFrost-functie | Nee |
| Type voetaanpassing | Voorkant |
| Deodorant | Nee |
| Wijnkoeler | Nee |
| Code UK-handelstarief | 8418102099 |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.