5 op voorraad
5 op voorraad
Beschrijving
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 155H |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Vermogen luidsprekers | 3 W |
| Camera voorzijde | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Diepte | 251,6 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,28 cm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Gewicht verpakking | 21 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2024 |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| HD type | WQXGA |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 22 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 7467 MHz |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Aantal microfoons | 2 |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Batterijcapaciteit | 77 Wh |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Breedte | 357,7 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,24 cm |
| Breedte verpakking | 475 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |