LG GBV5240DSW.ASWQEUR koel-vriescombinatie Vrijstaand 387 l D Wit
LG GBV5240DSW.ASWQEUR, 387 l, No Frost (koelkast), T, 10 kg/24u, D, Wit
44 op voorraad
€778,00
44 op voorraad
Beschrijving
LG GBV5240DSW.ASWQEUR. Totale nettocapaciteit: 387 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 277 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Aantal planken koelkast: 2. Nettocapaciteit vriezer: 110 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 217 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale brutocapaciteit | 419 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 277 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Soort lamp | LED |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Hoogte verpakking | 2135 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Koelend medium | R600a |
| Totale nettocapaciteit | 387 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Auto diagnostiek | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Brutocapaciteit koelkast | 292 l |
| Ventilatie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 110 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Versheid omvormer | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 217 kWu |
| Diepte | 675 mm |
| Gewicht | 78 kg |
| Diepte verpakking | 745 mm |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.