LG GBB61SWJMN koel-vriescombinatie Vrijstaand 341 l E Wit
LG GBB61SWJMN, 341 l, No Frost (koelkast), SN-T, 12 kg/24u, E, Wit
Voorraad:
3 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€705,00
3 op voorraad
Beschrijving
LG GBB61SWJMN. Totale nettocapaciteit: 341 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 36 dB. Nettocapaciteit koelkast: 234 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 107 l, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 253 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Totale nettocapaciteit | 341 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 253 kWu |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Koelend medium | R600a |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Totale brutocapaciteit | 374 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 234 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Brutocapaciteit koelkast | 247 l |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 107 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 16 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 682 mm |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.