LG 49WQ95X-W computer monitor 124,5 cm (49″) 5120 x 1440 Pixels UltraWide Dual Quad HD Wit
LG 49WQ95X-W, 124,5 cm (49″), 5120 x 1440 Pixels, UltraWide Dual Quad HD, 5 ms, Wit
78 op voorraad
€1.938,00
78 op voorraad
Beschrijving
LG 49WQ95X-W. Beeldschermdiagonaal: 124,5 cm (49″), Resolutie: 5120 x 1440 Pixels, HD type: UltraWide Dual Quad HD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 32:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit
| Beeldschermdiagonaal | 124,5 cm (49") |
|---|---|
| HD type | UltraWide Dual Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Smart modes | Energiebesparend |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP versie | 2.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja, 11 cm |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht (zonder voet) | 12,6 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Resolutie | 5120 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Backlight type | LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,234 x 0,234 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| USB Power Delivery | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 200 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Gewicht (met standaard) | 15,2 kg |
| Gewicht verpakking | 1,99 kg |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.