LG 27BA400-B computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
LG 27BA400-B, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, Zwart
Voorraad:
98 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€189,00
98 op voorraad
Beschrijving
LG 27BA400-B. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Ingebouwde luidsprekers. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDR-ondersteuning | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.