LG 24BA750-B computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
LG 24BA750-B, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
29 op voorraad
€282,00
29 op voorraad
Beschrijving
LG 24BA750-B. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Stroomverbruik (typisch) | 14,8 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323 mm |
| Breedte verpakking | 613 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom, USB Type-C |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| Ethernet LAN | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 6,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 50 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,8 kg |
| Diepte verpakking | 491 mm |
| Gewicht verpakking | 8,3 kg |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, ErP, TCO |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), cUL |
| Merk |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.