Lenovo Yoga 9 14IRP8 Intel® Core™ i7 i7-1360P Hybride (2-in-1) 35,6 cm (14″) Touchscreen 4K DCI 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Duits Grijs
Lenovo Yoga 9 14IRP8, Intel® Core™ i7, 35,6 cm (14″), 3840 x 2400 Pixels, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
2 op voorraad
€2.647,00
2 op voorraad
Beschrijving
Lenovo Yoga 9 14IRP8. Type product: Hybride (2-in-1), Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-1360P. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: 4K DCI, Resolutie: 3840 x 2400 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Hybride (2-in-1) |
|---|---|
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Soort paneel | OLED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processor cache | 18 MB |
| Configureerbare TDP-down | 20 W |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 14 uur |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Supervisor, Gebruiker |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | EPEAT™ Gold ENERGY STAR® 8.0 ErP Lot 3 RoHS MIL-STD-810H Intel Evo™ Platform Eyesafe® Certified TÜV Rheinland® Low Blue Light |
| Breedte | 318 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Storm Grey |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | 4K DCI |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1360P |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Intel® Flex Memory Access | Ja |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Batterijcapaciteit | 75 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 10,5 uur |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Diepte | 230 mm |
| Styluspen | Ja |































































Er zijn voor dit product nog geen reviews.