Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Engels Zwart
De Lenovo V15 G4 AMN laptop is een soepele multitasking machine die veel in zijn mars heeft. De AMD Ryzen 3 7320U processor met snelheden tot 4GHz en 8GB LPDDR5-SDRAM geheugen werken samen om dagelijkse taken met gemak uit te voeren. Het 15,6″ Full HD-scherm met een heldere resolutie van 1920 x 1080 levert levendige beelden waardoor werken en streamen een waar genot worden. Dankzij de bliksemsnelle 256 GB SSD-opslag start deze laptop in een oogwenk op en worden apps gestart. De V15 G4 AMN is slank en draagbaar, weegt slechts 1,65 kg en heeft een stijlvol zwart clamshell ontwerp dat moeiteloos in elke tas past. Of je nu een student, professional of content creator bent, deze veelzijdige laptop biedt uitstekende prestaties zonder de bank te breken.
20 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €459,00.€409,00Huidige prijs is: €409,00.
20 op voorraad
Beschrijving
Lenovo V15 G4 AMN. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 3, Processormodel: 7320U, Frequentie van processor: 2,4 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 610M. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,65 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Typische contrastverhouding | 500:1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor cache | 4 MB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 14,4 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Breedte | 359,2 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Business Black |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | TN |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 3 |
| Processormodel | 7320U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5500 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 8,7 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | ErP Lot 3 FSC certified carton RoHS compliant MIL-STD-810H TÜV |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Diepte | 235,8 mm |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.