Lenovo ThinkVision T22i-30 LED display 54,6 cm (21.5″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
Lenovo ThinkVision T22i-30, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 6 ms, Zwart
100 op voorraad
€220,00
100 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkVision T22i-30. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23,5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Vermogensverbruik (max) | 48 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 4,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 46,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Breedte verpakking | 563 mm |
| Hoogte verpakking | 414 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 6 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15,5 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 489,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 294,7 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,73 cm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Merk |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.