Lenovo ThinkVision M14t computer monitor 35,6 cm (14″) 2240 x 1400 Pixels 2.2K LED Touchscreen Zwart
Lenovo ThinkVision M14t, 35,6 cm (14″), 2240 x 1400 Pixels, 2.2K, LED, 8 ms, Zwart
70 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €452,00.€409,00Huidige prijs is: €409,00.
70 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkVision M14t. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), Resolutie: 2240 x 1400 Pixels, HD type: 2.2K, Display technologie: LED, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Touchscreen technologie | Capacitief |
| Antireflectiescherm | Nee |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 6 ms |
| Pixeldichtheid | 189 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 18,9 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| HDMI | Nee |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bezel breedte (zijkant) | 6,1 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,75 cm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 19 kg |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Certificering | Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Low Blue Light |
| Resolutie | 2240 x 1400 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 2.2K |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1346 x 0,1346 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,2 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | SMART |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| Charging port type | USB Type-C |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Bereik kantelhoek | 0 – 90° |
| Vermogensverbruik (max) | 9,5 W |
| Externe adapter | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Gewicht (met standaard) | 700 g |
| Bezel breedte (bovenkant) | 6,1 mm |
| Breedte verpakking | 384 mm |
| Hoogte verpakking | 277 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.