Lenovo ThinkVision M14d LED display 35,6 cm (14″) 2240 x 1400 Pixels 2.2K Zwart
Lenovo ThinkVision M14d, 35,6 cm (14″), 2240 x 1400 Pixels, 2.2K, LED, 8 ms, Zwart
39 op voorraad
€281,00
39 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkVision M14d. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), Resolutie: 2240 x 1400 Pixels, HD type: 2.2K, Display technologie: LED, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,135 x 0,135 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,1 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 95° |
| Stroomverbruik (typisch) | 6 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Gewicht (met standaard) | 600 g |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 400 g |
| Bezel breedte (bovenkant) | 4,9 mm |
| Breedte verpakking | 384 mm |
| Hoogte verpakking | 277 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Certificering | Energy Star Certified, EPEAT Silver, RoHS Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Resolutie | 2240 x 1400 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 2.2K |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Schermhelderheid (piek) | 375 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 6 ms |
| Pixeldichtheid | 104 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 18,9 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 75 W |
| Soort voeding | Extern |
| Breedte ( zonder voet ) | 314,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 215,3 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 4,9 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,89 cm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 18 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.