Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Duits Zwart
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen AI 7 PRO, Processormodel: 360, Frequentie van processor: 2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 880M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart
1 op voorraad
€2.779,00
1 op voorraad
Beschrijving
Jouw slimste werkpartnernAls een van de eerste AI-pc’s* die wordt gelanceerd op de vertrouwde Windows 11 Pro met Next-Generation AMD Ryzen™ AI 7 PRO 360, stelt de Lenovo ThinkPad T14s Gen 6-laptop je in staat om slimmer te werken. Een neural processing unit (NPU) die tot 50 trillion operations per second (TOPS) kan uitvoeren, draagt zware taken over aan een AI-engine, waardoor de prestaties, efficiëntie van het systeem en jouw productiviteit toenemen.nn*Gratis updates voor Copilot+-pc-ervaringen, indien beschikbaar. De timing varieert per apparaat en regio. Ga naar aka.ms/copilotpluspcsnnWees grenzeloos in je creatieve visienErvaar het volgende niveau van visuele uitmuntendheid met een soepele en snelle weergave van elke pixel. De next-gen AMD Radeon™-grafische kaart is ontworpen om met gemak veeleisende workloads voor contentcreatie te verwerken en stellen professionals in staat om je creativiteit onbeperkt te laten zien.nnNieuwe vorm van efficiëntie: langer werken, creëren en verbindennStop met het zoeken naar stopcontacten! Dankzij de ingebouwde energiezuinige Next-Generation AMD Ryzen™ AI 7 PRO 360-processors geniet je van baanbrekende prestaties tegen een lager energieverbruik, zodat je zonder onderbrekingen kunt blijven werken. Multitask als een professional en geniet van een uitzonderlijk langere levensduur van de batterij die je blijft ondersteunen op je drukste dagen.nnAltijd aan, altijd een stap vooruitnDe krachtbron ThinkPad T14s Gen 6 tilt connectiviteit naar nieuwe hoogten. Ervaar razendsnelle internetsnelheden met de koppeling van wifi 7- en bluetooth®-apparaten zodat je altijd gesynchroniseerd blijft, of je nu samenwerkt met collega’s of media streamt. En het beste gedeelte? Je zult de beveiliging, stabiliteit en betrouwbaarheid van wereldklasse waarderen wanneer je het het meest nodig hebt!nnBeschermde gegevens, beschermde privacynDe T14s Gen 6-laptop is uitgerust met ThinkShield, onze geavanceerde beveiligingssuite die je gegevens en je apparaat met encryptie beveiligt. Van de vingerafdruklezer die geïntegreerd is met de aan/uit-knop tot zero-touch login met de infraroodcamera: je kunt genieten van naadloze, veilige toegang. En de laptop heeft een privacy-sluiter voor de webcam voor extra bescherming.nnMaak een positieve impact: denk groen met ThinkPadnBij deze Windows 11-pc gaat het niet alleen om innovatie: het gaat ook om het behoud van bronnen. De kabelhouders bevatten 95% post-consumer content (PCC)-gerecycled plastic, terwijl de adapter en behuizing van de luidspreker 90% PCC-gerecycled plastic bevatten. Zelfs de verpakking is plasticvrij en is Forest Stewardship Council (FSC)-gecertificeerd. (Meer informatie in de technische specificaties)nnDuurzaamheidnGeloofwaardigheid en samenwerkingnOns doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.nnMeer informatie over onze duurzaamheidsprogramma’s
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Koolstofvezel |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Processormodel | 360 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-controller-model | Qualcomm NCM825 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Uitbreidbaar |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Copilot-toets | Ja |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Batterijcapaciteit | 58 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | Inschakelen, SSD, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, TCO |
| Breedte | 313,6 mm |
| Hoogte | 16,9 mm |
| Styluspen | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 16 MB |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 7500 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| Copilot+ pc | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Smart card-lezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | MIL-STD-810H military test passed |
| Gewicht | 137 kg |
| Diepte | 219,4 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.