Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (Intel) Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Engels Zwart
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (Intel). Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125U. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,4 kg
8 op voorraad
€1.478,00
8 op voorraad
Beschrijving
Benut maximale productiviteit en prestaties|http://images.icecat.biz/img/bullets/120236154-6677f0fa86718937395546.jpg|Stroomlijn je workflow op de 14″ ThinkPad L14 Gen 5-laptop, aangedreven door Intel® Core™ Ultra-processors. Ga de hele dag door met een lange batterijlevensduur en ervaar een snellere reactietijd — elke applicatie wordt direct geladen terwijl de AI-engines de algehele gezondheid en prestaties van het apparaat optimaliseren. Verhoog je prestaties naar nieuwe hoogten wanneer je kiest voor de optionele Intel vPro®, die robuuste beveiliging, onmiskenbare stabiliteit en uitgebreid IT-beheer biedt.nnEngagement voor het gebruik van gerecyclede materialen|http://images.icecat.biz/img/bullets/120236154-6677f0fb2c19e724217453.jpg|Ondanks alle productiviteits- en prestatie verhogende functies is deze ThinkPad ontworpen met recycling in gedachten. We hebben post-consumer inhoud (PCC) gebruikt in verschillende onderdelen, waaronder 90 % in de luidsprekerbehuizing, voedingsadapter en batterijcompartiment. De toetsen zijn gemaakt van 70 tot 85 % PCC-gerecycled plastic. De onderkant bestaat uit 50 % PCC, terwijl het frame van het toetsenbord voor 60 % PCC is. Bovendien is voor de bovenklep 50 % gerecycled aluminium gebruikt. Als klap op de vuurpijl is de verpakking 100 % plasticvrij en Forest Stewardship Council® (FSC)-gecertificeerd.nnZinvolle samenwerking online|http://images.icecat.biz/img/bullets/120236154-6677f0fbc572f338221078.jpg|Voer een videogesprek met uw team en maak verbinding met het best beschikbare netwerk met Intel® Connectivity Performance Suite. Met de ThinkPad L14 Gen 5 laptop weet u zeker dat u er goed uitziet en geweldig klinkt met de hi-res camera en kristalheldere audio van Dolby Voice®. Bovendien ziet uw team er geweldig uit, want het scherm is voorzien van 3M’s optische oplossing om de helderheid te verhogen. En als u lange uren moet maken, zult u de diverse certificeringen voor laag blauw licht waarderen, die de kans op vermoeide ogen en vermoeidheid verminderen.nnToegankelijker. Bruikbaarder.|http://images.icecat.biz/img/bullets/120236154-6677f0fc6a4e8626639910.jpg|We hebben de toegankelijkheid van ons ThinkPad-toetsenbord verbeterd door een LED Braille-indicator toe te voegen om de voedingspoort aan te geven en tactiele markeringen op toetsen, zodat iedereen ze snel en correct kan herkennen en navigeren. Bovendien kunt u meer doen met onze iconische TrackPoint dan alleen navigeren — dubbeltik om het aanpasbare TrackPoint Quick Menu te openen om audio-video-instellingen te optimaliseren. Voor extra gebruiksgemak hebben we de grootte van het TrackPad vergroot en de locaties van de Ctrl- en Fn-toetsen verwisseld. Luchtstroomopeningen naar de achterzijde om het systeem koeler te houden en nog beter te laten presteren.nn24 uur per dag beveiliging|http://images.icecat.biz/img/bullets/120236154-6677f0fd0a96b785737070.jpg|Biometrie beschermt de ThinkPad L14 Gen 5 laptop, van de vingerafdruklezer tot gezichtsherkenningssoftware. ThinkShield, onze uitgebreide reeks beveiligingsoplossingen, beschikt over een discrete Trusted Platform Module (dTPM) om kritieke gegevens te beveiligen met encryptie. Bovendien krijgt u met Intel vPro® technologie meerlaagse beveiliging, inclusief het AI-gebaseerde Intel® Hardware Shield, dat aanvallen helpt voorkomen en afweren.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Batterijcapaciteit | 57 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Breedte | 313,7 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 14 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Uitbreidbaar |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Smart card-lezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Diepte | 226 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.