Lenovo ThinkEdge SE10 Intel Atom® X6214RE 4 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Mini PC Zwart
Lenovo ThinkEdge SE10, 1,4 GHz, Intel Atom®, X6214RE, 4 GB, DDR4-SDRAM, 256 GB
6 op voorraad
€527,00
6 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkEdge SE10. Frequentie van processor: 1,4 GHz, Processorfamilie: Intel Atom®, Processormodel: X6214RE. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD, Geïntegreerde geheugenkaartlezer. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Netvoeding: 65 W. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 1,5 kg. Kleur van het product: Zwart
| Processorfamilie | Intel Atom® |
|---|---|
| Processormodel | X6214RE |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Processor cache | 1,5 MB |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Black (SE10) |
| VESA-montage | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Breedte | 179 mm |
| Hoogte | 345 mm |
| Inclusief muis | Nee |
| Inclusief monitor | Nee |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Processor aantal threads | 2 |
| Processor cache type | L2 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 4 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| NVMe | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volume | 0,8 l |
| Type product | Mini PC |
| Netvoeding | 65 W |
| Certificering | |
| Diepte | 135 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Inhoud | IP50 Dust Cover Kits |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.