Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Engels Grijs
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL is een laptop masterclass in het combineren van kracht en draagbaarheid. Boordevol geavanceerde technologie en eersteklas functies, maar toch slank ontworpen om overal mee naartoe te nemen, het is een productiviteitspartner klaar om uw creatieve output in overdrive te nemen. Onder de grijze, draagbare buitenkant klopt een prestatiehart met Intel Core Ultra 7 verwerkingskracht en maar liefst 16GB DDR5 RAM om je in een oogwenk door intensieve taken heen te werken. Het grote 16-inch WUXGA-scherm met een heldere resolutie van 1920 x 1200 levert uitzonderlijke beelden en schermruimte die perfect is voor het bewerken van foto’s of multitasking in meerdere apps. Met 1TB razendsnelle SSD-opslag en de nieuwste Windows 11 Pro voorgeïnstalleerd, is deze ThinkBook gebouwd om gelijke tred te houden met je ambities, van media rendering tot mobiel multitasken. Prestaties en draagbaarheid – een zeldzame combinatie die deze laptop met verve combineert.
11 op voorraad
€1.306,00
11 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 255H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc 140T. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,7 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 255H |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Copilot-toets | Ja |
| Trial-software | Office |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 7,7 uur |
| Snel opladen | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor, Gebruiker |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, TCO |
| Breedte | 356 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Arctic grey |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor aantal threads | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| GPU-prestaties tot | 74 TOPs |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Engels, Pools |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 13,1 uur |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) MIL-STD-810H military test passed |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 253,5 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.