Lenovo ThinkBook 13x G4 IMH Intel Core Ultra 9 185H Laptop 34,3 cm (13.5″) 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Engels Grijs
Lenovo ThinkBook 13x G4 IMH, Intel Core Ultra 9, 34,3 cm (13.5″), 2880 x 1920 Pixels, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
27 op voorraad
€2.344,00
27 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkBook 13x G4 IMH. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 9, Processormodel: 185H. Beeldschermdiagonaal: 34,3 cm (13.5″), HD type: 2.8K, Resolutie: 2880 x 1920 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,16 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 2880 x 1920 Pixels |
| HD type | 2.8K |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processormodel | 185H |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3306-CG |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 4 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 27,2 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | Carbon Neutral Certified ErP Lot 6 ErP Lot 26 Intel® Evo™ Platform Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Eye Comfort Certification 2.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Diepte | 20,5 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Beeldschermdiagonaal | 34,3 cm (13.5") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 22 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 8400 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Merk luidsprekers | Harman Kardon |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Pools |
| Batterijcapaciteit | 74 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 12,92 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Breedte | 292,9 mm |
| Hoogte | 129 mm |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.