Lenovo Tab M10 Plus 4G LTE 128 GB 26,9 cm (10.6″) Qualcomm Snapdragon 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Grijs
Deze draagbare Lenovo Tab M10 Plus tablet is gemaakt voor meer dan entertainment – hij is perfect voor efficiënt studeren onderweg. De octa-core processor en duurzame batterij zorgen ervoor dat je de hele dag kunt presteren, terwijl je tot 1080p kunt streamen op het 10,6″ 2K scherm. De speciale leesmodus en het gecertificeerde beperkte blauwe licht maken hem ideaal voor lange leessessies. De vier geoptimaliseerde luidsprekers met Dolby Atmos maximaliseren de geluidskwaliteit zodat je gemakkelijk multimediacontent kunt consumeren terwijl je aan het leren bent.
196 op voorraad
€264,00
196 op voorraad
Beschrijving
Langer bingen. Efficiënter studeren.n- Draagbare tablet voor entertainment die ook fantastisch is voor studentenn- Presteert de hele dag door met octa-core CPU en een batterij die een hele dag meegaatn- Mobiel streamen tot maximaal 1080p op 10,6″ 2K IPS-schermn- Speciale leesstand en certificering voor beperkt blauw licht voor lang schermgebruikn- Systeem met vier meeslepende luidsprekers, geoptimaliseerd met Dolby Atmos®
| Beeldschermdiagonaal | 26,9 cm (10.6") |
|---|---|
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Certificering | ErP Lot 3 RoHS |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Diepte | 158,8 mm |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Gewicht | 465 g |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Soort paneel | IPS |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Grafische adapter-familie | Adreno |
| Touch screen type | Capacitief |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Continue audio-afspeeltijd | 60 uur |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Inclusief batterij | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Platform | Android |
| Gyroscoop | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| Vormfactor | Slate |
| Bluetooth | Ja |
| Standby tijd | 576 uur |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G standaard | LTE |
| Locatie positie | Ja |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Aantal microfoons | 1 |
| Grafische adapter | Adreno 610 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Geïnstalleerd |
| Opslagmedia | uMCP |
| Kleurnaam | Storm Grey |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Breedte | 251,2 mm |
| GLONASS | Ja |
| Resolutie | 2000 x 1200 Pixels |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 14 uur |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 220 ppi |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 5 uur |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Continue video-afspeeltijd | 12 uur |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Hoogte | 7,45 mm |
| Processormodel | 680 |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Merk |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.