Lenovo Pro Wired Stereo VOIP Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter Zwart
Lenovo Pro Wired Stereo VOIP, Bedraad, Kantoor/callcenter, 150 – 7000 Hz, 142 g, Headset, Zwart
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€135,00
10 op voorraad
Beschrijving
Lenovo Pro Wired Stereo VOIP. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Kantoor/callcenter. Frequentiebereik koptelefoon: 150 – 7000 Hz. Gewicht: 142 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Certificering | CB FCC IC CE ACMA EAC VCCI KCC |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 80 °C |
| Breedte verpakking | 209,5 mm |
| Hoogte verpakking | 52 mm |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Gewicht | 142 g |
| Diepte verpakking | 178 mm |
| Gewicht verpakking | 307 g |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.