Lenovo Legion H200 Headset Bedraad Hoofdband Gamen Zwart
Lenovo Legion H200, Bedraad, Gamen, 20 – 20000 Hz, 337 g, Headset, Zwart
Voorraad:
56 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€55,00
56 op voorraad
Beschrijving
Lenovo Legion H200. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Snoerlengte: 2 m. Gewicht: 337 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur kabel | Zwart |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Gewicht | 337 g |
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 610 g |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 2 m |
| Certificering | CE; CB |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon | 102 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Temperatuur bij opslag | 20 – 95 °C |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 103 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.