Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP9 AMD Ryzen™ 5 8645HS Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Duits Blauw
Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP9. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 8645HS, Frequentie van processor: 4,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 760M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Blauw
10 op voorraad
€856,00
10 op voorraad
Beschrijving
De slimmere keuze voor mobiliteitn- Geniet van de vrijheid met deze ongelooflijk smalle en lichte laptopn- Ervaar oogverblindende details en levendige kleuren op een scherm met hoge resolutie.n- Met AMD Ryzen™-processors heb je vermogen binnen handbereik.n- Geoptimaliseerde prestaties en productiviteit met Lenovo AI Engine voor betere beveiliging, geoptimaliseerde batterij en meer.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 5 |
| Processormodel | 8645HS |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 16 MB |
| NPU-prestaties tot | 16 TOPs |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 1.4b |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 19,8 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Gewicht | 1,82 kg |
| Diepte | 251 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Blauw |
| Kleurnaam | Abyss Blue |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 4,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache type | L3 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Trial-software | Office |
| Batterijcapaciteit | 57 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 12,8 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Breedte | 356 mm |
| Hoogte | 16,9 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.