Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 AMD Ryzen™ 7 7730U Hybride (2-in-1) 35,6 cm (14″) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR4x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zwitsers Grijs
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8, AMD Ryzen™ 7, 2 GHz, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB
20 op voorraad
€1.028,00
20 op voorraad
Beschrijving
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8. Type product: Hybride (2-in-1), Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processormodel: 7730U, Frequentie van processor: 2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Hybride (2-in-1) |
|---|---|
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 7 |
| Processormodel | 7730U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4266 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 1.4b |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| Batterijcapaciteit | 52,5 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | TÜV |
| Gewicht | 15,5 kg |
| Diepte | 224,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Arctic grey |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Hall-sensor | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Zwitsers |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 15 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Password bescherming | HDD, Supervisor, Gebruiker |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver, ErP |
| Breedte | 313,1 mm |
| Hoogte | 17,8 mm |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.