Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9 Intel® Core™ i7 i7-13620H Hybride (2-in-1) 35,6 cm (14″) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Duits Grijs
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9, Intel® Core™ i7, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
50 op voorraad
€1.144,00
50 op voorraad
Beschrijving
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9. Type product: Hybride (2-in-1), Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-13620H. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Hybride (2-in-1) |
|---|---|
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Glasvezel, Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Diepte | 227 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | OLED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13620H |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Batterijcapaciteit | 57 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Breedte | 313 mm |
| Hoogte | 175 mm |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.