Lenovo IdeaPad 3 Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD AMD Ryzen™ 7 5700U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
De Lenovo IdeaPad 3-laptop zit boordevol kracht en stijl en ontketent productiviteit als nooit tevoren. Met de machtige AMD Ryzen 7 5700U-processor met 16 GB snel DDR4 RAM en een enorme 512 GB SSD, vliegt deze laptop door taken terwijl het levendige 15.. -inch Full HD-scherm elke film, foto en game tot leven brengt. De AMD Radeon graphics geven je de kracht om te multitasken zonder vertraging, terwijl WiFi 6 en Bluetooth 5. je razendsnel draadloos verbonden houden. Met Windows 11 ingebouwd en een 720p HD-webcam met privacy shutter, de IdeaPad 3 is klaar om u te helpen uw to-do lijst te veroveren in stijl.
23 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.159,00.€1.039,00Huidige prijs is: €1.039,00.
23 op voorraad
Beschrijving
Doelgerichte prestatiesnThuis leren en nog veel meer doen met de IdeaPad 3 Gen 6 (15″ AMD)-laptop. Deze laptop combineert de prestaties van een processor uit de AMD Ryzen™ 5000 H-serie met slimme functies die je workflow verbeteren. Dat alles terwijl je systeem koel en stil blijft dankzij intelligente warmteregulering en op een levendig 15,6″ FHD-scherm met flinterdunne randen. En met het privacyschuifje van de webcam houd je de volledige controle over je privacy.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, RoHS |
| Breedte | 359,2 mm |
| Soort optische drive | Nee |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Processor cache type | L3 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Soort paneel | IPS |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Vormfactor | Clamshell |
| Levensduur accu/batterij | 7,5 uur |
| SSD interfaces | PCI Express 3.0 |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Processorfabrikant | AMD |
| Privacycamera | Ja |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Ethernet LAN | Nee |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Touchscreen | Nee |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
| HDMI versie | 1.4b |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Kleur van het product | Zwart |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Voorcamera HD-type | HD |
| NVMe | Ja |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Certificering | ENERGY STAR® 8.0 ErP Lot 3 RoHS compliant |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Processormodel | 5700U |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Processor cache | 8 MB |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 7 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Snel opladen | Ja |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| HD type | Full HD |
| Antireflectiescherm | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Trial-software | Office |
| Kleurnaam | Arctic grey |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Diepte | 236,5 mm |
| Camera voorzijde | Ja |
| Merk |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.