Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 AMD Ryzen™ 7 5700U Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Duits Blauw
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7, AMD Ryzen™ 7, 1,8 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1 TB
40 op voorraad
€623,00
40 op voorraad
Beschrijving
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processormodel: 5700U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Blauw
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 7 |
| Processormodel | 5700U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 5000 Series |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Batterijcapaciteit | 42 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 16,1 kg |
| Diepte | 236 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Blauw |
| Kleurnaam | Abyss Blue |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache | 8 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Breedte | 360,2 mm |
| Hoogte | 17,9 mm |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.