Laptop Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 13,3″ i7-155U 16 GB RAM 1 TB SSD Qwerty
De Lenovo Yoga Book 9 is een krachtige 2-in-1 laptop die draagbaarheid combineert met pure kracht. Het slanke aluminium chassis herbergt een prachtig 13,3″ OLED touchscreen scherm met een oogverblindende 2880×1800 resolutie – perfect voor het weergeven van multimedia met zijn levendige tinten en inktzwarte tinten. En die converteerbare vormfactor? Het is de droom van een multitasker die werkelijkheid wordt, van een traditionele laptop tot een digitaal notitieblok met volledige penondersteuning. Onder de motorkap heeft deze slanke machine serieuze kracht met een Intel Core i7 processor, 16GB LPDDR5X RAM en een ruime 1TB SSD die veeleisende taken aankan. Ondanks zijn compacte profiel zit de Yoga Book 9 boordevol moderne connectiviteit, waaronder Thunderbolt 4, USB-C, WiFi 6 en Bluetooth 5.3. Met zijn premium turquoise afwerking en
70 op voorraad
€2.591,00
70 op voorraad
Beschrijving
Laptop Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 13,3″ i7-155U 16 GB RAM 1 TB SSD Qwerty
- Diagonaal van het scherm (cm): 33,8 cm
- Soort:
- Laptop
- Hybride
- Gloss
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Toetsenbord: Qwerty
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- Wi-Fi 6 GHz
- Bluetooth 5.3
- Verbindingen:
- usb-c x 3
- PCI Express 4.0
- Thunderbolt 4 x 3
- Videokaarten: Intel UHD Graphics
- Soort geheugen:
- SDRAM
- LPDDR5X
- Besturingssysteem:
- Windows 11
- Windows 11 Home
- Inclusief:
- Aanraakscherm
- Muis
- SSD x 1
- Touchscreenpen
- Scherm: 13,3″
- Processor: Intel Core Ultra 7 155u
- RAM geheugen: 16 GB RAM
- Hard Drive: 1 TB SSD
- Kleur: Turkoois
- Materiaal: Aluminium
- Eigenschappen:
- Aanraakscherm
- Ingebouwde microfoon
- HDR
- Ingebouwde Microfoon
- 2 Speakers
- Ingebouwde grafische adapter
- Aspectverhouding: 16:10
- Technologie:
- LED
- OLED
- Cache: 12 MB
- Frequentie:
- 50 – 60 Hz
- 4,8 GHz
- Vermogen: 65 W
- Camera: 5 Mp
- Spanning: 100 – 240 V
- Niet inbegrepen:
- Optische station
- Numeriek toetsenbord
- Mobiele netwerkverbinding
- Discrete grafische adapter
- Vereisten: 64 bits
- Formaat: M.2
- Lichtstroom: 400 lm
- Chipset: Intel SoC
- Form factor: Convertible (folder)
- Resolutie: 2880 x 1800 px
- Type opslag: SSD
- Soort batterij: Litio Ion
- Kernel: 12 Kernel
- Processorfamilie: Intel
- Maximale RAM-geheugen: 16 GB
| Gewicht | 3,88 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 41,28 × 34,9 × 14,96 cm |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 2880 x 1800 Pixels |
| HD type | 2.8K |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 14 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 7467 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Spaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 13,4 kg |
| Diepte | 203,9 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Styluspen | Ja |
| Kleur van het product | Blauwgroen |
| Kleurnaam | Tidal Teal |
| Beeldschermdiagonaal | 33,8 cm (13.3") |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | OLED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 155U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Batterijcapaciteit | 80 Wh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS |
| Breedte | 299,1 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Inclusief muis | Ja |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.