Laptop Lenovo V15 G4 IRU 15,6″ I3-1315U 8 GB RAM 256 GB SSD Qwerty
Het leven gaat snel. Je hebt een laptop nodig die je kan bijhouden. Enter de Lenovo V15 G4: de onopvallende draagbare pc die een krachtpatser is. Met een 8e generatie i3-processor, 8 GB RAM en 256 GB solid-state drive onder de motorkap, kan deze bedrieglijk slanke krachtpatser elke dagelijkse taak aan, of je nu aan documenten werkt, programma’s streamt of e-mails afvuurt. En over streamen gesproken, het 15,6″ Full HD-scherm is een helder, levendig canvas voor zowel entertainment als productiviteit. Windows 11 Pro biedt een veilig, robuust besturingssysteem op maat voor werk en studie. Ondertussen ziet de slanke, volledig zwarte behuizing er scherp en professioneel uit in het thuiskantoor of klaslokaal. Ondanks alle mogelijkheden blijft de V15 uiterst draagbaar en past hij gemakkelijk in elke rugzak of aktetas wanneer je klaar bent om op pad te gaan. Over een veelzijdige uitblinker gesproken. Of u nu een student, telewerker, of on-the-go multitasker, deze Lenovo laptop is de ultieme dag-tot-nacht metgezel.
93 op voorraad
€671,00
93 op voorraad
Beschrijving
Laptop Lenovo V15 G4 IRU 15,6″ I3-1315U 8 GB RAM 256 GB SSD Qwerty
- Diagonaal van het scherm (cm): 39,6 cm
- Toetsenbord: Qwerty
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Soort:
- Laptop
- DDR4-SDRAM
- Numeriek toetsenbord
- Touchpad
- Soort geheugen:
- SDRAM
- DDR4 SDRAM
- Aanraakscherm: Nee
- Optische station: Nee
- Videokaarten: Intel UHD Graphics
- Inclusief:
- Touchpad
- Webcam
- SSD x 1
- Batterijcapaciteit: 38 Wh
- Snelheid:
- 3200 MHz
- 1.2 GHz
- Resolutie (px):
- 1920 x 1080 px
- 1280 x 720 px
- Kleur:
- Zwart
- Multicolour
- Besturingssysteem: Windows 11 Pro
- Resolutie: Full HD
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- USB 2.0
- Ethernet LAN
- M.2
- RJ45
- USB 3.2
- HDMI 1.4
- USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- PCI Express 4.0
- 3,5mm jack kabel
- Type opslag: SSD
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- Bluetooth 5.1
- Scherm: 15,6″
- Processor: I3-1315U
- RAM geheugen:
- 8 GB RAM
- 16 GB RAM
- Hard Drive: 256 GB SSD
- Eigenschappen:
- Frontale camera
- Ingebouwde microfoon
- Ingebouwde Microfoon
- 2 Speakers
- Ingebouwde grafische adapter
- Aspectverhouding: 16:9
- Technologie:
- LED
- TN
- Standaard: NTSC
- Frequentie:
- 50 – 60 Hz
- 4,5 GHz
- Vermogen: 65 W
- Geluid: Dolby Audio
- Spanning: 100 – 240 V
- Niet inbegrepen:
- Optische station
- Mobiele netwerkverbinding
- Discrete grafische adapter
- Vereisten: 64 bits
- Formaat: M.2
- Camera: HD
- Lichtstroom: 250 Lm
- Form factor: SO-DIMM
- Connectoren: Kensington
- Chipset: Intel SoC
- Soort batterij: Litio Ion
- Kernel: 6 Kernel
- Processorfamilie:
- Intel Core i3
- Intel
- Ondersteunde geheugensnelheid: 3200 mhz
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 33 × 7 cm |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i3 |
| Processormodel | i3-1315U |
| Processorgeneratie | Intel Core i3-13xxx |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Spaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Breedte | 359,2 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Business Black |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | TN |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,2 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Diepte | 235,8 mm |
| Merk |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.