Laptop Lenovo THINKPAD L14 G5 14″ 16 GB RAM 512 GB SSD Qwerty
Maak kennis met je nieuwe ultradraagbare werkpaard. Met een razendsnelle AMD Ryzen 5-processor, 16GB DDR5 RAM en 512GB SSD werkt deze ThinkPad L14 zich razendsnel door intense multitasking heen. Het 14″ FHD IPS-scherm met een beeldverhouding van 16:10 biedt veel ruimte voor werk of het streamen van films. Windows 11 Pro houdt je productief terwijl het verlichte Spaanse Qwerty-toetsenbord zorgt voor comfortabele typesessies. Ondanks de compacte afmetingen zijn er verbindingsopties in overvloed met USB-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6 en meer. En met tot 64GB RAM uitbreidingsmogelijkheden kan deze slanke, gemiddelde multitasking machine meegroeien met je ambities. Zet je schrap, er staat je grootsheid te wachten.
13 op voorraad
€1.210,00
13 op voorraad
Beschrijving
Laptop Lenovo THINKPAD L14 G5 14″ 16 GB RAM 512 GB SSD Qwerty
- Diagonaal van het scherm (cm): 35,6 cm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Soort: Laptop
- Soort geheugen:
- SDRAM
- DDR5 SDRAM
- Kleur: Zwart
- Aanraakscherm: Nee
- Optische station: Nee
- Geluid: 2 W
- Frequentie:
- 50-60 Hz
- 50 – 60 Hz
- Technologie:
- IPS
- LED
- Snelheid: 4800 MHz
- Resolutie (px): 1920 x 1200 px
- Besturingssysteem: Windows 11 Pro
- Resolutie: WUXGA
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- USB-C
- USB 2.0
- Ethernet LAN
- SO-DIMM
- M.2
- RJ45
- HDMI 2.1 x 1
- USB-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- PCI Express 4.0
- USB-A 3.2
- 3,5mm jack kabel
- Type opslag: SSD
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- No
- Wi-Fi 6 GHz
- Bluetooth 5.3
- Scherm: 14″
- Processor: amd ryzen 5 7535U
- RAM geheugen: 16 GB RAM
- Hard Drive: 512 GB SSD
- Eigenschappen:
- Ingebouwde microfoon
- Ingebouwde Microfoon
- Met Achtergrondverlichting
- 2 Speakers
- Vingerafdruklezer
- Ingebouwde grafische adapter
- Aspectverhouding: 16:10
- Standaard: NTSC
- Cache: 16 MB
- Vermogen: 65 W
- Camera: 5 Mp
- Spanning: 100 – 240 V
- Niet inbegrepen:
- Optische station
- Numeriek toetsenbord
- Mobiele netwerkverbinding
- Discrete grafische adapter
- Vereisten: 64 bits
- Formaat:
- M.2
- 1 x 16 GB
- Lichtstroom: 400 lm
- Form factor: SO-DIMM
- Connectoren: Kensington
- Inclusief: SSD x 1
- Toetsenbord: Qwerty
- Soort batterij: Litio Ion
- Kernel: 6 Kernel
- Processorfamilie:
- AMD Ryzen 5
- AMD
- Maximale RAM-geheugen: 64 GB
- Videokaarten: AMD RADEON GRAPHICS
| Gewicht | 2,54 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 46 × 29 × 9 cm |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 5 |
| Processormodel | 7535U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Spaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Batterijcapaciteit | 57 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Smart card-lezer | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Breedte | 313,7 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2,9 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Uitbreidbaar |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Gewicht | 14,1 kg |
| Diepte | 226 mm |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.