Laptop Dell Latitude 5450 14″ Intel Evo Core Ultra 5 125H Intel Core Ultra 5 125U 16 GB RAM 512 GB SSD Qwerty
Maak kennis met de ultieme reisgenoot voor moderne professionals: de compacte maar krachtige Dell Latitude 5450 14″ laptop. Laat je niet misleiden door het slanke profiel: deze slanke machine heeft een serieuze kracht onder de motorkap met een Intel Evo Core Ultra 5-processor, 16 GB RAM en 512 GB aan snelle SSD-opslag. Blijf productief onderweg met een volledig pakket aansluitmogelijkheden, waaronder USB-C, Thunderbolt 4 en HDMI, plus Windows 11 Pro om je georganiseerd te houden. En dankzij het briljante Full HD IPS-beeldscherm en ultralichte chassis van 220 gram geniet je van compromisloze beelden en draagbaarheid. Of je nu cijfers moet kraken of deadlines moet verpletteren, met de vingerafdruklezer en lange batterijlevensduur van de Latitude zit je altijd goed. In de wereld van on-the-go computergebruik zorgt deze reisklare krachtpatser ervoor dat u geen moment mist.
135 op voorraad
€1.221,00
135 op voorraad
Beschrijving
Laptop Dell Latitude 5450 14″ Intel Evo Core Ultra 5 125H Intel Core Ultra 5 125U 16 GB RAM 512 GB SSD Qwerty
- Diagonaal van het scherm (cm): 35,6 cm
- Soort:
- Laptop
- Touchpad
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Toetsenbord: Qwerty
- Type opslag: SSD
- Soort geheugen:
- sodimm
- SDRAM
- DDR5 SDRAM
- Kleur: Grijs
- Verbindingen:
- USB
- HDMI
- USB-C
- Ethernet LAN
- HDMI 2.1 x 1
- Thunderbolt 4 x 2
- PCI Express 4.0
- USB-A 3.2
- 3,5mm jack kabel
- Videokaarten: Intel UHD Graphics
- Besturingssysteem:
- Windows 11
- Windows 11 Pro
- Niet inbegrepen:
- Aanraakscherm
- Optische station
- Numeriek toetsenbord
- Mobiele netwerkverbinding
- Discrete grafische adapter
- Scherm: 14″
- Processor:
- Intel Evo Core Ultra 5 125H
- Intel Core Ultra 5 125U
- RAM geheugen: 16 GB RAM
- Hard Drive: 512 GB SSD
- Eigenschappen:
- Frontale camera
- Ingebouwde microfoon
- Ingebouwde Microfoon
- Met Achtergrondverlichting
- 2 Speakers
- Vingerafdruklezer
- Ingebouwde grafische adapter
- Aspectverhouding: 16:9
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- 3G
- Wi-Fi 6 GHz
- Wi-Fi 6E ghz
- Resolutie: Full HD
- Voedingsbron: CA-kabel
- Technologie:
- LED
- IPS
- Standaard: NTSC
- Cache: 12 MB
- Frequentie: 50 – 60 Hz
- Vermogen: 65 W
- Geschatte tijd die het kost om op te laden: 4 uur
- Snelheid:
- 30 fps
- 10/100/1000 Mbps
- 4.3 Ghz
- Spanning:
- 100 – 240 V
- 11,4 V
- Vereisten: 64 bits
- Formaat:
- M.2
- 2 x 8 GB
- Aanraakscherm: Nee
- Gewicht: 220 g
- Lichtstroom: 250 Lm
- Form factor: SO-DIMM
- Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 0 % – 90 %
- Aanbevolen gebruik: Bedrijven en handel
- Inclusief: SSD x 1
- Soort batterij: Litio Ion
- Kernel: 12 Kernel
- Processorfamilie: Intel
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Pixel Dichtheid (dpi): 157 dpi
- Maximale RAM-geheugen: 64 GB
| Gewicht | 2,44 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 41,28 × 34,9 × 14,96 cm |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 600:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 14 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Soort antenne | 2×2 |
| WWAN | Uitbreidbaar |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| PowerShare | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Spaans |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 80 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Meertalig |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij voltage | 11,4 V |
| Snel opladen | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Dell ControlVault | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
| Hoogte bij opslag | -15,2 – 10668 m |
| Trillingen bij opslag | 1,3 G |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 2,1 cm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | MaxxAudio Pro |
| Merk luidsprekers | Waves |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-toets | Ja |
| Trial-software | No anti-virus software,No Microsoft Office License Included 30 day Trial Offer Only |
| Copilot+ pc | Ja |
| Batterijcapaciteit | 54 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht batterij | 220 g |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Kabelslot sleuf type | Wig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 – 3048 m |
| Schokbestendigheid | 110 G |
| Trillingen, in bedrijf | 0,66 G |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Climate +, EPEAT Gold |
| Breedte | 321,4 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,91 cm |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.