Krups Nespresso XN1005K koffiezetapparaat Half automatisch Espressomachine 0,7 l
Krups Nespresso XN1005K, Espressomachine, 0,7 l, Koffiecapsule, 1260 W, Rood
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€115,00
10 op voorraad
Beschrijving
Krups Nespresso XN1005K. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Half automatisch, Capaciteit watertank: 0,7 l, Koffie invoertype: Koffiecapsule, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 1 kopjes. Vermogen: 1260 W. Kleur van het product: Rood
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 0,7 l |
| Koffiezet apparaat type | Half automatisch |
| Capaciteit in kopjes | 1 kopjes |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Melkreservoir | Nee |
| Activatietype | Drukknop |
| Espresso maken | Ja |
| Aantal programma's | 2 |
| Café lungo maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Detectie van volle podbak | Nee |
| Lege tank-detectie | Nee |
| Instelbare lekbak | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Vermogen | 1260 W |
| Hoogte | 2,3 mm |
| Breedte verpakking | 342 mm |
| Hoogte verpakking | 328 mm |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiecapsule |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Maximum werkdruk | 19 bar |
| Beker-warmer | Nee |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Nee |
| Koffie maken | Ja |
| Kleur van het product | Rood |
| Ingebouwd display | Nee |
| Afneembare watertank | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Kalkindicator | Nee |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 32,1 mm |
| Gewicht | 2,22 kg |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Gewicht verpakking | 36 kg |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.