Krups Evidence EA897B ECO-Design EA897B volautomatische espressomachine
KRUPS BEWIJS ECO-DESIGN EA897B10 VOLAUTOMATISCHE ESPRESSOMACHINE
Voorraad:
Uitverkocht
€549,00
Uitverkocht
Beschrijving
KRUPS Evidence Eco-Design Automatische EspressomachinenOntdek KRUPS Evidence Eco-Design, de eerste automatische espressomachine met een eco-designbenadering: voor koffiesmaak op zijn best en tegelijkertijd de ecologische impact te beperken.
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Water filter | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Producten per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Twee kopjes tegelijk | Ja |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Molentype | Metalen molen |
| Maximaal ingangsvermogen | 1450 W |
| Aantal malersinstellingen | 5 |
| Variabele bereidingskamer | Ja |
| Capaciteit watertank | 2,3 l |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Diepte verpakking | 387 mm |
| Gewicht verpakking | 9,89 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte | 240 mm |
| Zelfreinigend | Ja |
| Vermogen | 1450 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Latte maken | Ja |
| Lege tank-detectie | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Hoogte | 367 mm |
| Meerdere dranken | Ja |
| Favoriete programma | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Soort toevoegen melk | Automatisch |
| Spoelfunctie | Ja |
| Kleurnaam | Slate |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Type product | Espressomachine |
| Espresso maken | Ja |
| Aantal programma's | 8 |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Stroomverbruik (typisch) | 1450 W |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Koffiebonen capaciteit | 260 g |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Ristretto maken | Ja |
| Kalkindicator | Ja |
| Hoogte verpakking | 492 mm |
| Gewicht | 7,78 kg |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 293 mm |
| Producten per pallet | 32 stuk(s) |
| Type stekker | Type C |
| Diepte | 380 mm |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.