Krups EA 810B koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 1,7 l
Krups EA 810B, Espressomachine, 1,7 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1450 W, Zwart, Titanium
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€329,00
10 op voorraad
Beschrijving
Krups EA 810B. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 1,7 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Aantal spuiten: 2, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: TFT. Vermogen: 1450 W. Kleur van het product: Zwart, Titanium
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 275 g |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Cappuccino maken | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 320 mm |
| Kleur van het product | Zwart, Titanium |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Koffie maken | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Aantal spuiten | 2 |
| Type product | Espressomachine |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Vermogen | 1450 W |
| Type beeldscherm | TFT |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.