JBL Clip 5
JBL Clip 5, 4,5 cm, 7 W, 90 – 20000 Hz, 85 dB, Draadloos, 2,4 – 2,4835 GHz
18 op voorraad
€72,00
18 op voorraad
Beschrijving
Ultradraagbaar JBL Pro-geluidnLaat je niet misleiden door het kleine formaat. De JBL Clip 5 heeft een serieus muziekvermogen en levert geweldige JBL Pro- Sound met een krachtige bas. Je vrienden zullen hun oren niet geloven hoeveel geweldige JBL Pro Sound uit zo’n kleine luidspreker komt.nnOpnieuw ontworpen karabijnhaaknDe volledig opnieuw ontworpen, volledig geïntegreerde karabijnhaak heeft een veel bredere opening waardoor hij nog draagbaarder is. Je kunt de Clip 5 aan alles bevestigen, van je rugzak tot je riemlus, en je muziek de hele dag overal mee naartoe nemen.nnTot 12 uur afspeeltijd plus 3 uur met Playtime BoostnMaak je geen zorgen over je batterij. JBL Clip 5 geeft je tot 12 uur afspeeltijd bij één keer opladen. Tik gewoon op Playtime Boost om de afspeeltijd te verlengen en de batterij tot 3 uur extra langer te gebruiken. De JBL Clip 5 stemt de prestaties af en optimaliseert ze voor een luider en helderder geluid.nnDe JBL Clip 5 ultradraagbare Bluetooth-luidspreker is klein genoeg om in één hand te houden, maar ondanks het kleine formaat beschikt hij over groots geluid. Een brede, volledig geïntegreerde karabijnhaak kun je aan vrijwel alles bevestigen. De krachtige driver en passieve radiator leveren een groter, luider JBL Pro Sound en een krachtige bas. Eén keer opladen geeft je tot 12 uur afspeeltijd, en nog meer als Playtime Boost is ingeschakeld. De luidspreker is IP67-gecertificeerd, waterbestendig en stofdicht, dus neem hem gerust mee tijdens een wandeling of kampeertrip. Koppel twee Clip 5s aan elkaar voor stereogeluid, of sluit hem direct aan op meerdere JBL Auracast-luidsprekers voor nog groter geluid in meer ruimte. Bovendien is hij verkrijgbaar in verschillende kleuren, dus je vindt er zeker een die bij je vibe past. Elke dag is een avontuur met de JBL Clip 5.
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 7 W |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Wifi | Nee |
| 3,5mm-connector | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP |
| Type product | Mono draadloze luidspreker |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Haak | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij voltage | 3,8 V |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Breedte | 86,3 mm |
| Hoogte | 134,5 mm |
| Diepte verpakking | 59 mm |
| Gewicht verpakking | 390 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Snelstartgids | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Diameter driver | 4,5 cm |
| Frequentiebereik | 2,4 – 2,4835 GHz, 90 – 20000 Hz |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Nee |
| Bluetooth-zender modulatie | 8DPSK, DQPSK, GFSK |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| FM-radio | Nee |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 5,32 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 12 uur |
| DC voltage input | 5 V |
| Gewicht | 285 g |
| Diepte | 46 mm |
| Breedte verpakking | 1005 mm |
| Hoogte verpakking | 148 mm |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Garantiekaart | Ja |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.