JBL CHARGE 5 Draadloze stereoluidspreker Zwart 30 W
JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75″), 2 cm, 10,2 cm (4″), 9 cm, 30 W, 60 – 20000 Hz
50 op voorraad
€163,00
50 op voorraad
Beschrijving
JBL CHARGE 5. Diameter hogetonenluidspreker: 1,91 cm (0.75″), Diameter hogetonenluidspreker: 2 cm, Diameter woofer: 10,2 cm (4″). Gemiddeld vermogen: 30 W, Frequentiebereik: 60 – 20000 Hz, Peak Music Power Output (PMPO): 30 W. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Snoerlengte: 1,2 m. Type product: Draadloze stereoluidspreker, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Aanbevolen gebruik: Universeel, Ondersteunde mobiele besturingssystemen: Android, iOS
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Tweeter | Ja |
| Diameter woofer | 10,2 cm (4"), 9 cm |
| Frequentiebereik | 60 – 20000 Hz |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| AirPlay | Nee |
| Type product | Draadloze stereoluidspreker |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Levensduur accu/batterij | 20 uur |
| Breedte | 223 mm |
| Hoogte | 9,65 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 16 kg |
| Nettogewicht pallet | 469,1 kg |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Lagen per pallet | 11 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Aantal passieve radiatoren | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| LED-indicatoren | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 27 Wh |
| Gewicht | 960 g |
| Diepte | 94 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 257 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Snelstartgids | Ja |
| Producten per palletlaag | 24 stuk(s) |
| Producten per pallet | 264 stuk(s) |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.