JBL Authentics 300 Zwart 100 W
JBL Authentics 300, 2,5 cm, 13,3 cm (5.25″), 100 W, 45 – 20000 Hz, Bedraad en draadloos, A2DP, AVRCP
1 op voorraad
€566,00
1 op voorraad
Beschrijving
JBL Authentics 300. Diameter hogetonenluidspreker: 2,5 cm, Diameter woofer: 13,3 cm (5.25″). Gemiddeld vermogen: 100 W, Frequentiebereik: 45 – 20000 Hz. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP, AVRCP. Kleur van het product: Zwart. Aanbevolen gebruik: Universeel, Virtuele assistent: Amazon Alexa & Google Assistant
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Woofer | Ja |
| Diameter woofer | 13,3 cm (5.25") |
| Frequentiebereik | 45 – 20000 Hz |
| Wifi | Ja |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-aansluiting | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Levensduur accu/batterij | 8 uur |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bluetooth-zendervermogen | 20 dBm |
| Gewicht | 49 kg |
| Diepte | 180,3 mm |
| Breedte verpakking | 403 mm |
| Hoogte verpakking | 272 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Snelstartgids | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Tweeter | Ja |
| Aantal woofer drivers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 100 W |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij voltage | 3,6 V |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,5 uur |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Breedte | 342 mm |
| Hoogte | 195,6 mm |
| Diepte verpakking | 272 mm |
| Gewicht verpakking | 6,64 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Garantiekaart | Ja |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.