Jabra Biz 2400 II QD Duo NC Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter Zwart, Zilver
Jabra Biz 2400 II QD Duo NC, Bedraad, Kantoor/callcenter, 77 g, Headset, Zwart, Zilver
Voorraad:
29 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€235,00
29 op voorraad
Beschrijving
Een professionele, bedrade headset die een uitstekend geluid biedt aan beide kanten van het gesprek.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| HD-stem | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Aantal | 1 |
| QD-connector | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Microfoontype | Boom |
| Gewicht | 77 g |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| Gewicht verpakking | 250 g |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Clip | Ja |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.